Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „AUDIFINA“ offers job:

UAB „AUDIFINA“

Pagrindinės įmonės „AUDIFINA“ veiklos sritys: auditas, apskaita ir konsultacijos mokesčių bei finansų valdymo klausimais.
Nuo 2005 m. „AUDIFINA“ yra „MSI Global Alliance“, tarptautinės nepriklausomų audito ir teisinių įmonių asociacijos, narė.
2014 metais įmonėje „AUDIFINA“ įdiegta ir veikia kokybės vadybos sistema „ISO 9001“, kuri apima mūsų teikiamas audito, apskaitos ir konsultacines paslaugas.
Įmonės „AUDIFINA“ paslaugų kokybė buvo pripažinta ir visos šalies mastu - įmonė laimėjo LR Ūkio ministerijos įsteigtą 2014 m. Nacionalinį kokybės vadybos prizą.
Misija – profesionaliai teikti kokybiškas apskaitos, audito ir susijusias paslaugas klientams, leidžiančias jiems priimti tinkamus ir naudingus veiklos valdymo sprendimus, taip pat teikiančias profesinį pasitenkinimą bei tobulėjimą įmonės darbuotojams ir užtikrinančias sėkmingą pačios Bendrovės augimą ir nuolatinį tobulėjimą.
Vizija – patikima ir inovatyvi, laiku ir kokybiškai profesines paslaugas teikianti įmonė.
Vertybės – profesionalumas, kompetencija, sąžiningumas, pagarba kitam, patikimumas, nuolatinis tobulėjimas.

Company job ads