Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SCANIA LIETUVA“
More about company »

Automechanikas (-ė)

7-11 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „SCANIA LIETUVA“

Darbo pobūdis

Sunkvežimių ir savaeigių agregatų mechaninių ir elektrinių dalių priežiūra ir remontas;

Reikalavimai

Techninis išsilavinimas arba igyta techninė kvalifikacija
Elektros schemų skaitymas ir sugebėjimas remontuoti elektrines grandines
Sunkvežimių ir savaeigių agregatų remonto patirtis
Tachografų remonto patirtis - privalumas
Hidraulikos/mechanikos išmanymas privalumas
Rusų arba anglų kalbos žinios
C, D ir E kategorijų vairuotojo pažymėjimai

Mes jums siūlome

Galimybę dirbti stabiliame, draugiškame kolektyve
Kvalifikacijos kėlimo galimybes
Sveikatos draudimą
Papildomų naudų paketą
Karjeros galimybes
Profesinio tobulėjimo galimybes Scania CV AB padaliniuose užsienyje

Atlyginimas

7-11 €/val. neatskaičius mokesčių

Tarptautinė užsienio kapitalo transporto prekybos ir remonto įmonė.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, jūs patvirtinate, kad sutinkate, jog jus įtrauktume į įmonės kontaktų bazę ir informuotumėte apie naujus pasiūlymus.
informacija apie UAB „SCANIA LIETUVA“
2518 €
Vid. atlyginimas bruto
(95% didesnis už LT vidurkį)
110
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2017 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1610 €
25% uždirba 1610-2230 €
25% uždirba 2230-2829 €
25% uždirba nuo 2829 €