UAB „Beijer ref Lithuania“ offers job:

UAB „Beijer ref Lithuania“

„BEIJER REF“ grupė yra pirmaujanti ir didžiausia didmeninės prekybos šaldymo įranga kompanija Europoje, oro kondicionavimo, komercinės ir pramoninės šaldymo įrangos komponentų ir sistemų tiekėja.

UAB „Beijer Ref Lithuania“ Lietuvoje įsteigta 2002 metais. Mūsų pagrindinė veikla yra didmeninė prekyba šaldymo įranga, kompresoriais, šilumokaičiais bei šaldymo, šilumos siurblių ir oro kondicionavimo sistemų komponentais.

Mes siūlome platų maždaug 25000 rūšių šaldymo įrangos prekių asortimentą. Mūsų asortimento prekės pagamintos žinomose įmonėse, kurios yra vienos pirmaujančių pasaulyje savo srityse. Mūsų tiekiamos įrangos ir komponentų galite rasti tokiuose prekybos tinkluose kaip Maxima, IKI, Norfa, Rimi ir kt.; mėsos ir pieno bei maisto pramonės įmonėse. Pagrindiniai mūsų pirkėjai yra montavimo įmonės.

UAB „Beijer Ref Lithuania“ atstovauja Lietuvoje tokius gamintojus kaip: Danfoss (vienintelis ir įgaliotas atstovas Lietuvoje šaldymo ir oro kondicionavimo srityje), Bitzer, Carel, Armacell, Frascold, Carrier (buitiniai oro kondicionieriai), Refco ir keliasdešimt kitų gamyklų ir tiekėjų.

Didžiausias bendrovės privalumas: skubus prekių pristatymas arba iš bendrovės sandėlių Vilniuje ir Klaipėdoje arba iš kelių šimtų grupei priklausančių įmonių daugiau kaip 30-dešimtyje pasaulio šalių.

UAB „Beijer Ref Lithuania“ vykdo veiklą pagrinde Lietuvoje, bet taipogi nemažai prekių eksportuoja daugumoje į kaimynines šalis bei vakarų Europą, o taip pat į Afriką bei Aziją.

Company job ads