Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Detas“

Ekskavatorininkas

1350-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Detas“

Darbo pobūdis

Inžinerinių (vandentiekis, nuotekos) tinklų statyba;
objektai Kaune, Kauno raj. išskirtinais atvejais gali būti darbas komandiruotėse iki 100 km. spinduliu nuo Kauno (galimybė važinėti kasdieną).
Darbas nuo 2t. - 22t. ekskovatoriais.
Tel. nr.

Reikalavimai darbuotojui

Pareigingumas;
Atsakingas požiūris į patikėtos technikos priežiūrą;
Būtina patirtis kasant tranšėjas, planiruojant;
Dažniausiai darbas gatvėse - magistraliniai vandentiekio ir nuotekų vamzdynai;
Noras dirbti ir uždirbti;
Ekskavatorininko pažymėjimas;
Be žalingų įpročių.

Įmonė siūlo

Socialines garantijas;
Laiku, du kartus per mėnesį, mokamą atlyginimą;
Pastovų darbą.

Atlyginimas

1350-1600 €/mėn. į rankas
UAB „Detas“

UAB „Detas“

Įmonei šiemet sukaks 14 m. Įmonė specializuojasi inžinerinių lauko tinklų montavime Lauko vandentiekis, nuotekos, siurblinės, rezervuarai, drenažas.

Informacija tel. .
informacija apie UAB „Detas“
1554 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.