Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ICECO įmonių grupė

ELEKTRIKAS ( -Ė)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė, Kalvarija, Vilkaviškis - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

Įrenginių elektrinės dalies remonto ir derinimo darbai;
Operatyvus elektros gedimų šalinimas;
Elektros instaliacijos, valdymo spintų montavimo darbai.

Reikalavimai

Ne mažesnis nei profesinis išsilavinimas elektrotechnikos ar automatikos srityje;
Gebėjimas skaityti elektros schemas;
Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Dinamišką darbą stabiliai veikiančioje įmonių grupėje;
Puikias sąlygas bei darbą profesionaliame kolektyve;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Konfidencialumą garantuojame.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „ICECO Assets“ - įmonė, teikianti logistikos, sandėliavimo, techninės priežiūros ir nekilnojamo turto nuomos paslaugas.