Garantinių darbų darbininkas

1600-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Bonava Lietuva, UAB

Darbo pobūdis

Mes kuriame gyvenamuosius namus ir kaimynystes, kuriuose žmonės mėgaujasi aukščiausia gyvenimo kokybe. Tai mūsų vizija, kuri kiekvieną dieną mus veda į priekį. Komandiškai siekdami šio tikslo, vadovaujamės pagarba grįsta skandinaviška organizacine kultūra. Tikime, jog kiekvienas narys turi būti pastebėtas ir įvertintas.

Kaip Garantinių darbų darbininkas, jūs:

  • Atliksite įvairius vidaus apdailos ir remonto darbus

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad jūs:

  • Turėjote ankstesnės patirties, atliekant įvairaus pobūdžio apdailos ir remonto darbus
  • Jaučiate atsakomybę už atliekamo darbo kokybę
  • Savalaikiai atliekate jums priskirtas užduotis ir gebate efektyviai planuoti savo darbo laiką
  • Gerai mokate lietuvių ir/ar rusų kalbą

Prisijunkite prie mūsų!

  • Tapęs mūsų komandos nariu, dirbsite tarpkultūrinėje aplinkoje
  • Įgysite platų žinių spektrą ir vietą, kurioje galėsite augti ir tobulėti
  • Prisidėsite prie ambicingų projektų įgyvendinimo;
  • Galėsite naudotis įmonės motyvaciniu paketu
  • Dirbsite atsakingą ir įdomų darbą draugiškame kolektyve

Siūlomas darbo užmokestis nuo 1600 iki 2100 eur brutto.

/#LI-DNI

Įmonė siūlo

  • Kompetencijų ugdymas.
  • Papildomos atostogos.
  • Darbo ir laisvalaikio balansas.
  • Papildomas sveikatos draudimas.
  • Sveikatingumo ir emocinės gerovės skatinimas.
  • Užkandžiai, renginiai ir kitos papildomos naudos.

Atlyginimas

1600-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Bonava Lietuva, UAB

Bonava yra pirmaujanti gyvenamųjų būstų statytoja Europoje, kurios tikslas – kurti laimingą kaimynystę visiems. 1300 darbuotojų subūrusi Bonava stato gyvenamuosius būstus Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Iki šiol bendrovė yra pastačiusi 40,000 namų, o grynoji bendrovės pardavimo apyvarta 2023m. sudarė apie 1,2 mlrd. eurų. Bendrovės Bonava akcijomis ir žaliosiomis obligacijomis prekiaujama Stokholmo vertybinių popierių biržoje „Nasdaq Stockholm“.
See all ads of this company (2)
informacija apie Bonava Lietuva, UAB
4412 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3200 €
25% uždirba 3200-3479 €
25% uždirba 3479-4522 €
25% uždirba nuo 4522 €