Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

HR Strategy offers job:

Company currently have no active job offers

HR Strategy

“HR Strategy” – personalo paslaugų agentūra, sėkmingai ir atkakliai dirbanti tam, kad Jūs rastumėt savo svajonių darbą, kuriame jaustumėtės girdimi bei galintys visapusiškai save realizuoti ir tam, kad Jūsų būsimi darbdaviai rastų savo darbu besidžiaugiantį ir puikių rezultatų pasiekiantį darbuotoją.
Mūsų klientė – UAB „Balthas“- patikima statybos projektų valdymo bendrovė, kuri nepriekaištingai ir laiku įgyvendina klientų reikalavimus, todėl jais pasitiki tiek Lietuvos, tiek užsienio užsakovai. Per savo veiklos istoriją yra įgyvendinę tiek mažus, labai specializuotus, tiek grandiozinius projektus. Neveltui yra pelnę ne tik „Geriausi Lietuvoje“ vardą, bet, dar svarbiau, įgiję stiprų klientų pasitikėjimą, kas lemia stabilų jų rato augimą. Įmonė teikia statybos darbų, apdailos darbų, statybos darbų techninės priežiūros, projektavimo ir kt. paslaugas bei yra pasiruošusi perimti kliento rūpesčius ir imasi nestandartiškų užduočių. Šiuo metu į savo draugišką ir profesionalų kolektyvą kviečia statybos projektų vadovą.