Ikimokyklinio ugdymo mokytojas (-a)

1300-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ „Auginu vaiką“

Darbo pobūdis

Privataus lopšelio - darželio „Auginu vaiką“ komanda ieško ikimokyklinukų mokytojo (-os).

Darbas Naujamiesčio filiale (Čiurlionio g.44 Vilnius) su 1 – 3 metų vaikučių grupe
Darbas Šiaurės miestelio filiale (Ulonų g. 3 Vilnius) su 2 - 5 metukų vaikučių grupe

Jei esi kūrybingas, aktyvus, žingeidus, atsakingas žmogus, ateik pas mus!

Kartu mes:
ugdysime ikimokyklinio amžiaus vaikučius;
dalyvausime ugdymo programų ir edukacijų kūrime;
kursime saugią, tyrinėjimą skatinančią žaidybinę aplinką;
ieškosime vaikų veiklai motyvavimo priemonių;
atsakingai bendradarbiausime su tėvais;
įgyvendinsime ugdymo procesą;
organizuosime ir įgyvendinsime edukacines išvykas;
tobulėsime IT srityje.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis.
Motyvacija dirbti su vaikais.
Inovatyvus požiūris į ugdymą.
Gebėjimas valdyti emocijas stresinėje situacijoje.
Noras tobulėti pedagogikos srityje.
Aktyvus įsitraukimas į darželio veiklą.
Atsakomybė, kūrybiškumas ir komandiškumas.
IT įgūdžiai.
Pageidautina įgytas aukštasis ar aukštesnysis pedagoginis išsilavinimas.
Privalumas - anglų/lenkų/rusų kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo

Siūlome:
draugišką, jaunatvišką ir visuomet padėti pasiruošusį kolektyvą;
jaukią darbo atmosferą – ši įstaiga vadinama namų darželiu;
modernią ir inovatyvią darbo aplinką, darbo priemonių gausą;
laisvę realizuoti savo idėjas ir kūrybiškumą;
nemokamą maitinimą darbo metu;
galimybę tobulėti ir augti;
papildomas motyvacines priemones.

Atlyginimas

1300-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

VšĮ „Auginu vaiką“

Mūsų kosminę energiją galite pajusti užsukę čia: www.facebook.com/auginuvaika
auginuvaika.lt/
informacija apie VšĮ „Auginu vaiką“
2091 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.