Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Nordic Sugar Kėdainiai“

Inžinierius - pamainos vadovas

Nuo 2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kėdainiai - AB „Nordic Sugar Kėdainiai“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis – užtikrinti sklandų komandos darbą esant cukraus gamybos proceso metu bei atliekant ir organizuojant kvalifikuotą įrengimų remontą ir priežiūrą ne gamybos metu, techninį aptarnavimą, dalyvauti įrengimų tobulinimo procesuose, paskirtų stočių veiklos gerinimas ir kontrolė.

Jūsų pagrindinės užduotys bus:

  • Organizuoti komandos darbą remonto ir gamybos pasiruošimo metu (8-9 mėn.)- darbas dienomis. Gamybos metu organizuoti komandos darbą (3-4 mėn.)- darbas pamainomis;
  • Organizuoti ir atlikti įrengimų sistemų priežiūrą užtikrinant jų stabilią veiklą remonto periodo metu;
  • Planuoti įrangos planinio ir kasdieninio remonto darbus;
  • Vadovauti komandai organizuojant gamybos valdymo, remonto, proceso priežiūros ir kontrolės, tobulinimo darbus laikantis darbų saugos, aplinkosaugos ir higienos reikalavimų;
  • Užtikrinti nenutrūkstamą gamybos proceso veiklą;
  • Vykdyti cukraus gamybos technologinio proceso kontrolę bei proceso reguliavimą;
  • Analizuoti pamainos gamybinės veiklos rezultatus, technologinio režimo nukrypimus, analizuoti gedimus, jų priežastis, pagal tai sudaryti remonto planus;
  • Operatyviai organizuoti įrengimų gedimų pašalinimą;
  • Teikti pasiūlymus apie įrangos tobulinimą ir pakeitimus, projektus ir juos įdiegti;
  • Užtikrinti gaminamos produkcijos kokybinius parametrus kurie atitinta produktų specifikacijas.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jūs:

  • Turite inžinerinį arba techninį išsilavinimą;
  • Pasižymite lyderystė, aktyvumu, iniciatyvumu, atsakingumu;
  • Turite techninio suvokimo, bendravimo ir darbo planavimo įgūdžių, gebėjimo dirbti savarankiškai ir komandoje, atsakingumo, iniciatyvumo, atkaklumo, reiklumo, darbštumo, sąžiningumo, noro dirbti ir tobulėti;
  • Gebate dirbti komandoje, kaip komandos lyderis;
  • Gebate analizuoti, spręsti su veikla susijusius inžinerinius, technologinius klausimus, ieškoti optimaliausių sprendimo būdų;
  • Turite darbo kompiuteriu įgūdžius: MS Office programos;
Privalumai:
  • Patirtis gamyboje, su technologiniais įrenginiais;
  • Esate dirbę su projektais;
  • Anglų kalba ir jos taikymas techninėje srityje;

Mes siūlome

  • Nuo 2400 eurų (bruto) bazinį atlyginimą + priedus gamybos metu;
  • Sveikatos bei gyvybės ir nelaimingų atsitikimų draudimus;
  • Papildomas atostogų dienas, bei kitas kolektyvinėje sutartyje numatytas naudas;
  • Galimybę motyvuotiems darbuotojams vystyti karjerą, mokytis ir tobulėti, kelti kvalifikaciją ir ugdyti kompetencijas dalyvaujant įvairiuose mokymuose ir projektuose;
  • Puikias darbo sąlygas bei sklandų įvedimo į darbo funkcijas procesą;
  • Darbą su draugiška, bendro tikslo siekiančia komanda.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

Nuo 2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ priedai gamybos metu.

AB Nordic Sugar Kėdainiai – priklauso Nordzucker koncernui kuris yra antras pagal dydį Europos cukraus gamintojas, turintis cukraus fabrikus Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Australijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Lietuvoje.
informacija apie AB „Nordic Sugar Kėdainiai“
2306 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
218
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1559 €
25% uždirba 1559-1994 €
25% uždirba 1994-2689 €
25% uždirba nuo 2689 €