IT inžinierius

Nuo 2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „GoIT“

Darbo pobūdis

  • Darbas pilnu etatu konkrečiame projekte (Tarptautinio kliento filiale Vilniuje);
  • IT infrastruktūros, sistemų, tinklo įrangos administravimas;
  • IT gedimų šalinimas, konsultacijos ir techninė pagalba;
  • Kiti IT inžinieriaus darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • IT srities patirtis - ne mažiau kaip 1 metai;
  • Windows 10 sistemų išmanymas, problemų sprendimas;
  • Office 365 aplikacijų išmanymas, problemų diagnozavimas;
  • Kompiuterių diagnostika, geležies išmanymas (SSD, RAM);
  • Kompiuterinių tinklų pagrindai;
  • Aplikacijų veikiančių Windows aplinkoje diagnostika bei problemų šalinimas;
  • Dokumentacijų analizė bei gebėjimas jomis pasinaudoti;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Incidentų valdymo sistemų išmanymas Service Now (privalumas);
  • Kompiuterinės įrangos sandėlio ir Asset Managenet suvokimas, administravimas (privalumas).

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Galimybę tobulėti;
  • Darbą su naujausiais technologiniais sprendimais;
  • Sėkmingam darbui reikalingas priemones;
  • Patrauklias darbo sąlygas.

Atlyginimas

Nuo 2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bazinis atlygis siūlomas pagal kompetenciją ir pasiektus rezultatus.

UAB „GoIT“

GoIT – jau dešimtmetį stabiliai veikianti jaunų ir ambicingų specialistų įmonė, teikianti modernius IT sprendimus verslui: IT ūkio priežiūra, serverių priežiūra, saugumo sprendimai, biuro technikos įrengimas ir priežiūra bei kiti IT projektai. Sukaupta vertinga patirtis bei suburta profesionalų komanda leidžia palaikyti glaudžius santykius su Lietuvos ir užsienio kapitalo verslo partneriais.
informacija apie UAB „GoIT“
3298 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2207 €
25% uždirba 2207-2508 €
25% uždirba 2508-3552 €
25% uždirba nuo 3552 €