No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

9 iš 10 UAB „Švyturys-Utenos alus“ darbuotojų didžiuojasi savo įmone

Published:
9 iš 10 UAB „Švyturys-Utenos alus“ darbuotojų didžiuojasi savo įmone

Darbo portalo CVbankas.lt atliktas patraukliausio darbdavio tyrimas atskleidė, kad pramonės ir gamybos sričių darbuotojams šiuo metu patraukliausia darbovietė atrodo UAB „Švyturys-Utenos alus“. Kompanijoje šiuo metu dirba daugiau kaip 500 darbuotojų, įmonė turi dvi gamyklas Klaipėdoje ir Utenoje bei padalinių skirtinguose Lietuvos miestuose.

Pasak UAB „Švyturys-Utenos alus“ žmogiškųjų išteklių ir administravimo vadovės Jurgitos Simanavičiūtės, įmonėje darbuotojai yra motyvuojami socialinėmis garantijomis, papildomomis išmokomis, nuolaidomis sportui, bilietams į kultūrinius renginius ir kt. Atsižvelgiama į pačių darbuotojų iniciatyvas ir idėjų įgyvendinimą – per 2014 metus visi darbuotojų teikti pasiūlymai buvo įgyvendinti.

Įmonės vidinio tyrimo duomenys rodo, kad darbuotojai jaučia, jog jų darbas yra reikšmingas bei vertinamas, o tai kuria pasitikėjimą ir darną kolektyve. Net 93 procentai darbuotojų didžiuojasi savo įmone ir sako, kad rekomenduotų ją kaip puikią vietą dirbti. J. Simanavičiūtės teigimu, UAB „Švyturys-Utenos alus“ darbuotojai yra įmonės turtas ir ambasadoriai, o įmonės vadovams svarbu, kad patraukliausio darbdavio įvertinimas pirmiausia nuskamba čia dirbančiųjų lūpomis.

Vienas iš CVbankas.lt atliktų tyrimų atskleidė, kad karjeros perspektyvos darbuotojams – vienas iš svarbiausių dalykų darbe: darbuotojai tikisi kopti karjeros laiptais, nori tobulėti ir būti įvertinti. UAB „Švyturys-Utenos alus“ žmogiškųjų išteklių ir administravimo vadovė pastebi, kad darbuotojai įmonėje dirba vidutiniškai 11 metų. Jiems yra suteikiamos galimybės kilti karjeros laiptais: šiemet daugiau nei 40 procentų laisvų pozicijų užėmė vidiniai kandidatai.

CVbankas.lt informacija