No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Ar esate sėkmingas darbuotojas?

Published:
Ar esate sėkmingas darbuotojas?

Dauguma darbuotojų sutinka, kad darbas yra vienas svarbiausių dalykų, turinčių daug įtakos, kad žmogus jaustųsi sėkminga asmenybe. Kai kuriems darbuotojams atrodo, darbas yra apskritai pats svarbiausias dalykas, lemiantis asmenybės sėkmę. Kaip vertinte save – ar esate sėkmingas darbuotojas?

Savo darbu šiuo metu yra patenkinti ir užtikrinti vidutiniškai trečdalis darbuotojų: apie 33 proc. darbo portalo CVbankas.lt respondentų teigia, kad labai džiaugiasi darbu, kurį tenka dirbti, ir kad nekyla jokių abejonių dėl pasirinkimo. Apie 47 proc. apklausos dalyvių yra patenkinti, tačiau pripažįsta, kad giliai kirba abejonė, jog galėtų būti ir geriau. Savo darbu nėra patenkinti apie 20 proc. respondentų.

Kai kuriems darbuotojams pasitenkinimą darbu gali temdyti pasirinkta profesija: šiek tiek daugiau nei ketvirtadalis CVbankas.lt apklausos dalyvių džiaugiasi savo profesija, tačiau jei galėtų laiką atsukti atgal, rinktųsi kitą. Dar beveik 15 proc. respondentų nėra patenkinti pasirinkta profesija ir ją arba planuoja keisti, arba dar nežino, bet svarsto, kokią kitą sritį galėtų pasirinkti. Vis dėlto didžioji dalis (60 proc.) respondentų, atsukę laiką atgal, savo profesijos nekeistų.

Paklausti, kaip save vertintų kaip darbuotoją, jei būtų vadovai, dauguma pasitiki savo jėgomis ir sako, kad yra tikrai geri ir pareigingi darbuotojai, kurie daug dirba ir stengiasi viską atlikti kokybiškai. Per ketvirtadalį darbuotojų vis dėlto pripažįsta, kad galėtų būti ir geresni darbuotojai, nors apskritai save vertina teigiamai. Apie 7 proc. apklausos dalyvių mano, kad yra vidutiniai darbuotojai. Neatsirado nė vieno apklausos dalyvio, kuris save vertintų taip neigiamai, kad, būdamas vadovas, atleistų.

CVbankas.lt respondenų nuomone, norint tapti sėkmingu darbuotoju, reikia būti atsakingam ir darbščiam – tokius darbuotojus netrunka pastebėti ir įvertinti darbdaviai. Domėjimasis savo sritimi, pareigingumas, profesionalumas bei sąžiningumas taip pat padeda keliauti sėkmės link.

CVbankas.lt informacija