No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

CVbankas.lt surengė pirmąjį seminarą darbdaviams

Published:
CVbankas.lt surengė pirmąjį seminarą darbdaviams

Kovo 13 d. Vilniuje, Novotel viešbutyje įvyko lankomiausio Lietuvoje darbo portalo CVbankas.lt komandos organizuotas seminaras darbdaviams „Efektyvesnė darbuotojų paieška“. Seminare buvo aptariamos įvairios su darbuotojų paieška susijusios problemos ir situacijos, ieškota patarimų ir atsakymų į darbdaviams rūpimus klausimus.

Portalo CVbankas.lt vadovas Tomas Toleikis seminare savo pranešimu „Efektyvesnė darbuotojų paieška internete“ pasidalijo įžvalgomis, kaip pasinaudoti internetu, kaip pagrindiniu įrankiu, ieškant darbuotojų. Darbdaviai buvo ne tik supažindinti su informacija, kokia šiuo metu situacija darbo rinkoje. Buvo pateikta patarimų, kaip suformuluoti tikslų ir informatyvų darbo skelbimo pavadinimą, ką rašyti skelbimo aprašyme, kaip padaryti skelbimą lengvai skaitomą ir kaip pasiekti kuo platesnę darbo ieškančiųjų auditoriją. Pasak T. Toleikio, skelbimas yra ir įmonės reklama ir nuo skelbime pateikiamos žinutės priklauso labai daug – tikėtina, koks bus skelbimas, tokių kandidatų jis ir pritrauks.

Tarptautinio protokolo ir etiketo konsultantė Ariana Rastauskaitė pranešime „Sėkmingas darbo pokalbis. Etiketas darbdaviui“ pateikė informacijos, kaip darbdaviams derėtų elgtis per pokalbius su kandidatais. Atkreiptinas dėmesys, kad darbdaviai į pokalbį turėtų ateiti iš anksto atlikę namų darbus: susipažinę su kandidato CV pateikta informacija, apgalvoję klausimus potencialiam darbuotojui. Ne mažiau dėmesio reikėtų skirti aprangai, išvaizdai, formaliam tonui ir lakoniškam savęs bei įmonės pristatymui.

Personalo ekspertė Edita Znutienė savo pranešime „Kas motyvuoja skirtingų kartų darbuotojus?” papasakojo apie skirtingų kartų darbuotojų požiūrių, motyvacijos ir dalykų, kuriuos kartų atstovai labiausiai vertina darbe, skirtumus. Darbdaviams buvo pateikta patarimų, kaip reikėtų bendrauti su skirtingų kartų darbuotojais.

Įvykęs pirmasis darbo portalo CVbankas.lt seminaras parodė darbdavių norą dalyvauti panašaus pobūdžio renginiuose, todėl ateityje planuojama surengti ir daugiau seminarų, kuriuose būtų nagrinėjamos su darbuotojų atranka susijusios ar kitokios temos.

CVbankas.lt informacija