No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Darbuotojai norėtų bent 200 Lt didesnių atlyginimų

Published:
Darbuotojai norėtų bent 200 Lt didesnių atlyginimų

Dalis darbuotojų sutiktų keisti darbą ne dėl to, kad nepatinka įmonė, kolektyvas, vadovas ar darbo pobūdis – keistų dėl didesnio atlyginimo galimybių. Dauguma norėtų uždirbti maždaug nuo 200 Lt daugiau nei gauna šiuo metu.

Vidutiniškai keturi iš dešimties keistų darbą, jei naujoje darbo vietoje būtų garantuojamas didesnis atlyginimas, atskleidė darbo portalo CVbankas.lt atliktos apklausos rezultatai. Trečdalis darbuotojų susiviliotų ne dėl pinigų, bet dėl naujos veiklos ir iššūkių. Beveik penktadalis respondentų išeitų iš darbo, jei turėtų galimybę dirbti kitokios srities įmonėje. Tik 12 proc. teigia, kad yra patenkinti savo darbu ir darbo vieta ir nieko nenorėtų keisti.

Atlyginimas darbuotojams visuomet yra vienas iš svarbiausių darbo vertinimo kriterijų. Tik 6 proc. CVbankas.lt apklausoje dalyvavusių asmenų mano, kad gauna pakankamai už jų atliekamą darbą. Daugiau nei 90 proc. respondentų galvoja, kad turėtų uždirbti daugiau.

Paklausti, kiek reikėtų padidinti jų atlyginimą, kad jaustųsi atitinkamai įvertinti už savo darbą, po trečdalį darbuotojų įvardija, kad atlyginimas turėtų būti 200–500 Lt arba 500–1000 Lt didesnis nei jie šiuo metu gauna. Apie penktadalio darbuotojų lūkesčiai dar didesni: jie mano, kad būtų tinkamai įvertinti tuo atveju, jei atlyginimas didėtų daugiau nei 1000 Lt. Keliems procentams darbuotojų pakaktų ir 100–200 Lt priedo prie atlyginimo.

CVbankas.lt informacija