No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Darbuotojus per šventes džiugina ir paprastos dovanos

Published:
Darbuotojus per šventes džiugina ir paprastos dovanos

Artėja didžiausios metų šventės, kuomet norisi galvoti ne tik apie dovanas savo artimiesiems, bet ir apie tai, kaip pasveikinti klientus ir partnerius ar nustebinti darbdavį ir kitus kolektyvo narius. Dauguma darbuotojų, pasirodo, ir patys sveikina, ir būna pasveikinti darbdavio, kolegų, partnerių.

Darbo portalo CVbankas.lt apklausos rezultatai atskleidė, kad beveik 90 proc. darbuotojų per šventes gauna darbe dovanų – dovanomis pasidžiaugti ir pasigirti negali vos 13 proc. apklausos dalyvių. Pusė respondentų dovanų gauna iš klientų ar partnerių, beveik 40 proc. – iš darbdavio. Jei sveikina darbdavys, darbuotojai dažniausiai būna palepinami bilietais į renginius, kiną, sporto klubą ar kt. (50 proc. apklausos dalyvių), kelionėmis (25 proc.) arba finansinėmis dovanomis (25 proc.).

Dauguma darbuotojų ne tik patys tikisi ir nori gauti dovanų, bet ir nepamiršta savo darbdavių – 80 proc. apklausos dalyvių pasveikina savo vadovą. Dažniausios progos: įvairios metų šventės, gimtadieniai, Tarptautinė Boso diena ir kt.

Paklausti, ar sveikina ir kitus kolegas kokiomis nors progomis, apklausos dalyviai atskleidė, kad daugumoje įmonių yra susiklosčiusi tradicija kitus kolegas sveikinti visiems bendrai gimtadienių proga. Atskirai grupelėmis darbuotojai vieni kitus sveikina itin retai.

Apklausos rezultatai taip pat atskleidė, kad dovanas darbuotojai vertina labai teigiamai. Respondentų nuomone, labai malonu, kai kolegos ar ne tokie artimi partneriai ar klientai prisimena ir pasveikina kad ir atsiųsdami atviruką, nebūtinai dovanodami finansiškai itin reikšmingą dovaną.

CVbankas.lt informacija