No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Dauguma dirbančiųjų galvoja apie darbo keitimą

Published:
Dauguma dirbančiųjų galvoja apie darbo keitimą

Statistika stulbina – netgi devyni iš dešimties asmenų, šiuo metu turinčių darbą, galvoja apie naujos darbo vietos paieškas ir darbo keitimą. Darbą keisti juos skatina nebūtinai netinkamos finansinės sąlygos – dabar darbuotojams itin svarbu ne tik gaunamas atlyginimas, ir netgi jo padidinimo faktas nebūtinai paskatintų darbuotojus likti senoje darbovietėje.

Vidutiniškai septyni iš dešimties darbuotojų jau yra tvirtai apsisprendę ir nuolat ieško tinkamų darbo pasiūlymų, dar du iš dešimties darbą norėtų keisti, tačiau tam nesiryžta, rodo darbo paieškos portalo CVbankas.lt atliktos apklausos rezultatai. Savo darbu labai patenkinti vos dešimtadalis respondentų – jie darbo keisti neplanuoja ir naujo darbo neieško.

Daugiau kaip pusė portalo apklausos dalyvių pripažįsta, kad jų darbas nusibodęs ir nebeįdomus, ir tai yra viena iš priežasčių svarstyti galimybę dirbti kitur. Apie 40 proc. respondentų mano priešingai – jiems jų darbas įdomus, kūrybiškas, perspektyvus ir skatinantis tobulėti.

CVbankas.lt apklausos rezultatai taip pat atskleidė, kad darbe šiuo metu darbuotojams yra svarbiausia realizuoti save (24 proc. respondentų). Nesijausdami pakankamai įgyvendinantys savo norus, poreikius, darbuotojai ima svarstyti galimybę susirasti kitą darbą, kuriame jaustų pilnatvę.

Antroje vietoje pagal svarbumą yra atlyginimas – kaip svarbiausią jį nurodo 23 proc. apklausos dalyvių. Taip pat svarbūs kriterijai – galimybė tobulėti (20 proc.), santykiai su kolegomis (18 proc.), santykiai su darbdaviu (16 proc.).

CVbankas.lt informacija