No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Girteka įmonių grupė vadovus ugdo, o ne samdo

Published:
Girteka įmonių grupė vadovus ugdo, o ne samdo

Darbo portalo CVbankas.lt atliktas patraukliausių darbdavių Lietuvoje tyrimas atskleidė, kad pagal darbo pobūdį logistikos ir transporto įmonių kategorijoje patraukliausias darbdavys Lietuvoje šiuo metu yra Girteka įmonių grupė. Tai didžiausia logistikos įmonė ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse: joje dirba daugiau nei 7000 darbuotojų. Pasak pačių darbuotojų bei darbo ieškančiųjų, ši įmonių grupė juos labiausiai domina dėl savo dydžio ir žinomumo, perspektyvų ir inovatyvumo bei dėl įdomaus darbo galimybių.

CVbankas.lt duomenys rodo, kad daugumai darbuotojų karjeros perspektyvos yra vienas iš svarbiausių dalykų renkantis darbą. Portalo atlikto darbuotojų tyrimo rezultatai atskleidė, kad vidutiniškai pusei dirbančiųjų yra tekę darbe pakilti karjeros laiptais. Apie dešimtadalis pradėjo dirbti nuo žemiausio laiptelio ir pakilo iki vidutinio arba pradėjo dirbti nuo vidutinio ir pakilo iki aukščiausio lygio. Daugiau nei penktadalis pakilo nuo žemiausios grandies darbuotojo iki aukščiausio lygio vadovo.

Girteka įmonių grupės personalo direktoriaus Vaidoto Misevičiaus teigimu, įmonių grupė suteikia galimybę darbuotojams kilti karjeros laiptais ir tai yra vienas iš faktorių, skatinančių darbo ieškančiuosius domėtis šia įmonių grupe. V. Misevičius pastebi, kad įmonių grupėje praktiškai nėra nė vieno skyriaus vadovo, kuris būtų atėjęs iš šalies – dauguma vadovų pradėję savo karjerą nuo žemiausių pozicijų šiuo metu užima vadovaujančias pareigas.

V. Misevičiaus teigimu, Girteka įmonių grupėje įsitvirtinti gali ir jauni darbuotojai: bendradarbiaujama su universitetais, studentams suteikiamos praktikos galimybės, prisidedama prie įvairių studentų organizuojamų projektų, dažnai įdarbinami jauni žmonės, neturintys darbo patirties ir į kurių mokymus nemažai investuojama. Be to, įmonių grupėje dirbama su užsienio rinkomis, todėl darbuotojai turi galimybę įgyti neįkainojamos patirties ir žinių.

CVbankas.lt duomenys rodo, kad Girteka įmonių grupėje šiuo metu yra siūlomos karjeros galimybės vadybininkams (transporto, ekspedicijos, pardavimų ir kt.) bei įvairaus pobūdžio administracijos darbuotojams (finansų, personalo, nekilnojamojo turto ir kitose srityse). Visas darbo pozicijas, kurios šiuo metu siūlomos šioje įmonių grupėje, galite pamatyti, paspaudę šią nuorodą: http://www.cvbankas.lt/girteka-imoniu-grupe-siulo-darba/4-705

CVbankas.lt informacija