No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Ką užsienio darbdaviai siūlo atvykstantiems darbuotojams?

Published:
Ką užsienio darbdaviai siūlo atvykstantiems darbuotojams?

Kai kurie lietuviai, ieškodami darbo, neatmeta ir darbo užsienyje pasiūlymų. Pasitaiko ir tokių darbo ieškančiųjų, kuriuos domina darbas tik užsienio šalyse. Kokių darbo pasiūlymų pateikia darbdaviai užsieniečiai, kad suvilioja išvykti dirbti į svetimą šalį?

Darbo paieškos portalo CVbankas.lt skelbimuose apie užsienyje siūlomus darbus matyti, kad darbdaviai pirmiausia nori įtikinti, kad siūlomas darbas – rimtas pasiūlymas. Akcentuojamas darbo legalumas, darbo ieškantįjį norima įtikinti, kad bus dirbama oficialiai, kad darbuotojui bus suteikiamos visos socialinės garantijos. Neretai skelbimuose nurodoma, kad darbo sutarties sąlygos ir pati darbo sutartis bus pasirašoma dar iki išvykimo – tuomet darbuotojas tiksliai žino, į kokią įmonę vyksta, kokį darbą teks dirbti, koks bus atlygis ir kt.

Siūlantieji darbą užsienio šalyse darbo skelbimuose pateikia informaciją apie gyvenimo sąlygas. Dažnas atvejis, kai darbdaviai garantuoja darbuotojams nemokamą gyvenamąjį plotą ir netgi maitinimą.
Darbdaviai užsieniečiai siūlomo darbo skelbimuose ypač akcentuoja, kad darbuotojams, ypač dirbantiems kvalifikuotą darbą, bus suteikiamos sąlygos įgyti darbo užsienio įmonėse patirties.

Tik retais atvejais skelbimuose pateikiama informacija apie siūlomą atlygį. Jei įvardijama konkrečiai, atlyginimo suma svyruoja vidutiniškai nuo 700 iki 1200 eurų. Tačiau dažniau darbdaviai skelbimuose pateikia informaciją, kad bus mokamas gebėjimus atitinkantis atlyginimas ir motyvaciniai priedai bei sudaromos sąlygos užsidirbti.

CVbankas.lt informacija