No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Kandidatai rimčiau vertina darbo paieškas

Published:
Kandidatai rimčiau vertina darbo paieškas

Darbdaviai ir darbuotojai dėl nenusisekusių darbo ar kandidatų paieškų yra neretai linkę kaltinti vieni kitus. Darbdaviai skundžiasi, kad darbuotojai kandidatuoja, neįsigilinę į siūlomo darbo specifiką, o darbuotojai kaltina darbdavius negebėjimu apibrėžti reikalavimų darbuotojui. Tačiau situacija keičiasi – darbuotojai neieško bet kokio darbo, jie žino, ko tiksliai nori, ir kandidatuodami kelia tam tikrų reikalavimų.

Darbo paieškos portalo CVbankas.lt atliktos apklausos rezultatai rodo, kad šiuo metu mažėja darbo ieškančiųjų, kurie kandidatuotų pagal visus iš eilės darbo pasiūlymus, visiškai neįsigilinę, koks tiksliai darbas, kokios funkcijos ir sąlygos siūlomos. Pasak respondentų, šiuo metu jie atsirenka, kurie pasiūlymai jiems iš tikrųjų aktualūs, kurie atrodo patraukliausi, kokioje įmonėje jie iš tikrųjų norėtų dirbti.

Patys darbo ieškantieji vieni kitiems pataria iš anksto įvertinti, ar juos tikrai domina konkretus darbo pasiūlymas, pasidomėti prieš kandidatuojant įmonės, siūlančios darbo poziciją, veikla, darbo principais,
ir būtinai nuspręsti, ar toks darbas tikrai patiktų. Pasak CVbankas.lt apklausoje dalyvavusių asmenų, išankstinis objektyvus įvertinimas apsaugo nuo lakstymo iš vieno darbo į kitą. Nes šiuo metu, respondentų nuomone, bet kokį darbą rasti nesudėtinga, bet labai svarbu surasti sau tinkamą, pasirinkti teisingai.

CVbankas.lt informacija