No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Kas antras darbo ieškantysis rado darbą

Published:
Kas antras darbo ieškantysis rado darbą

Pastaruoju metu situacija darbo rinkoje pamažu gerėja – darbdaviai kuria naujų darbo vietų, o darbuotojai teigia, kad rimtai dalyvaujant atrankose darbą tikrai galima surasti.

Darbo paieškos portalo CVbankas.lt atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad per paskutinius vienerius metus beveik visi darbdaviai ieškojo naujų darbuotojų. Dauguma jų siūlė nuolatinį darbą, o kiti ieškojo dirbančiųjų, kurie galėtų atlikti konkretų laikiną darbą.

CVbankas.lt tyrime dalyvavę darbo ieškantieji taip pat teigia, kad nors darbo paieškos užtrunka šiek tiek ilgiau nei prieš porą metų, tačiau įsidarbinti tikrai galima. Tyrimo rezultatai rodo, kad vidutiniškai kas antras darbo ieškojęs asmuo per paskutinius metus rado darbą. Tik kad paieškos užtruktų trumpiau, reikia pasirinkti tinkamą pagal savo gebėjimus ir patirtį sritį ir atsakingai pasiruošti darbo pokalbiams.

Išanalizavus skelbimų, kuriuose siūloma įsidarbinti, statistiką, pastebėta, kad šiuo metu labiausiai ieškoma pardavimų, prekybos, logistikos ir transporto, gamybos ir pramonės sričių darbuotojų. Palyginti su darbo pasiūlymais, kurie buvo pateikiami metų pradžioje, matyti, kad sumažėjo administravimo srities, klientų aptarnavimo specialistų bei pardavėjų paklausa, o išaugo visuomeninio maitinimo, statybos bei įvairių paslaugų sričių specialistų paieška.

CVbankas.lt informacija