No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Kas svarbiau – darbo pobūdis ar įmonė, kurioje teks dirbti?

Published:
Kas svarbiau – darbo pobūdis ar įmonė, kurioje teks dirbti?

Šiuo metu išsilavinę ir turintys įvairių kompetencijų ar darbo patirties darbuotojai kartais iš anksto numato, kokiose įmonėse ar organizacijose norėtų dirbti, ir laukia tinkamų darbo pasiūlymų. Įsivaizduokite, kad įmonė, kurioje svajojate dirbti, ieško darbuotojų, tačiau tas darbas neatitinka Jūsų norų, planų ir vizijų. Vis tiek kandidatuotumėte ar numotumėte ranka, nors tai įmonė, apie kurią svajojate?

Pakankamai didelė dalis darbuotojų – netgi trečdalis – susiviliotų darbo pasiūlymais, kurie nevisai atitiktų jų lūkesčius, bet kuriuos pateiktų jų svajonių įmonė, atskleidė darbo portalo CVbankas.lt apklausos rezultatai. Dalis respondentų konkrečiai įvardija, kad jiems svarbiausia – ne pats darbas, o įmonė, siūlanti darbą.

Darbuotojų manymu, vien jau įsidarbinimas svajonių įmonėje suteiktų daugiau galimybių ateityje gauti ir svajonių darbą. Verta pradėti dirbti ir ne tokioje pozicijoje, apie kurią svajoji, tam, kad turėtum daugiau galimybių pasiekti savo tikslą. Netgi jei tokių galimybių neatsirastų, įgyta patirtis ir gebėjimai praverstų kitą kartą ieškantis darbo.

Tačiau dauguma, pamatę, kad įmonė siūlo darbą, neatitinkantį darbuotojo norų, teigia, kad turėtų gerai pagalvoti, ar bandyti laimę ir įsidarbinti, ar vis tiktai laukti tinkamesnio darbo pasiūlymo. Beveik pusė darbo portalo CVbankas.lt apklausos dalyvių nėra pasiryžę aukoti gyvenimo kokybės ir pasitenkinimo darbu jausmo dėl įmonės, kurioje norėtų dirbti.

Šių apklausos dalyvių teigimu, įvairūs kiti dalykai neatpirks to, kad darbas nepatinka, o su nepasitenkinimu dėl darbo dings ir motyvacija, ir užsidegimas stengtis bei norėti geresnių rezultatų.

CVbankas.lt informacija