No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Kristine Jarve paskirta vadovauti Deloitte mokesčių praktikai Baltijos regione

Published:
Kristine Jarve paskirta vadovauti Deloitte mokesčių praktikai Baltijos regione

Nuo rugpjūčio 4 d. tarptautinės audito ir konsultacijų įmonės Deloitte Mokesčių paslaugų departamentui pradeda vadovauti partnerė Kristine Jarve, kuri bus atsakinga už Deloitte mokesčių konsultacijų paslaugas Lietuvoje.

„Kristine yra jau trečioji partnerė Deloitte biure Lietuvoje ir tai atspindi Deloitte siekį stiprinti Lietuvos ir Pabaltijo praktiką bei mūsų verslo pozityvias perspektyvas“, – teigė Deloitte biuro Lietuvoje vadovaujantysis partneris Saulius Bakas.

Dešimt metų vienoje Latvijos konsultacijų bendrovėje Kristine teikė mokesčių konsultacijų paslaugas Latvijos, tarptautiniams ir Baltijos regiono klientams. Pastaruosius ketverius metus profesinę veiklą tęsė tos pačios konsultacijų bendrovės Londono biure ir priklausė pasaulinės mokesčių politikos komandai bei vadovavo stambiems tarptautiniams projektams. Kristine taip pat buvo atsakinga už strategijos kūrimą ir įgyvendinimą, įėjimo į rinką galimybių paiešką bei pardavimus. Kristine yra dalyvavusi įvairiose darbo grupėse Latvijos Respublikos Finansų ir Ūkio ministerijose, yra sukaupusi daug patirties, konsultuodama Latvijos Vyriausybę mokesčių politikos, struktūrinių reformų ir kitais ekonomikos klausimais.

„Šiemet Europos mokesčių apdovanojimuose Deloitte buvo pripažinta geriausia sandorių kainodaros įmone Baltijos šalyse ir geriausia mokesčių bendrove Vidurio Europoje. Todėl esminiai mano tikslai, prisijungus prie Deloitte komandos, yra išlaikyti ir kartu stiprinti užimamas rinkos pozicijas, plėsti mokesčių paslaugų portfolio, užtikrinti klientams aukštą teikiamų mokesčių, finansų ir apskaitos konsultacijų kokybę. Esu tikra, kad dirbdami drauge su patyrusiais kolegomis pasieksime sėkmingų rezultatų“, – komentavo Kristine Jarve.

Kristine baigė Stokholmo aukštąją ekonomikos mokyklą Rygoje ir Oksfordo Brukso universitetą, įgijo verslo administravimo magistro laipsnį Latvijos universitete bei apsigynė ekonomikos ir verslo administravimo daktaro laipsnį Rygos technologijų universitete. Ji yra tikroji Atestuotų ir licencijuotų apskaitininkų asociacijos (ACCA), Latvijos mokesčių patarėjų asociacijos bei CIOT narė.