No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Kurią savaitės dieną darbuotojams sunkiausia dirbti?

Published:
Kurią savaitės dieną darbuotojams sunkiausia dirbti?

Bent kartą kiekvienas darbuotojas yra pajutęs, kad sėdi darbe, tačiau dirbti tiesiog nekyla rankos. Septyni iš dešimties darbuotojų pripažįsta, kad tokių nedarbingų minučių pasitaiko pakankamai dažnai, o savaitės dienos, kada jiems sunkiausia dirbti, yra pirmadienis ir penktadienis.

Darbuotojų apklausos rezultatai atskleidė, kad pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais darbuotojai turi daugiausia darbo. Savaitės diena, kuomet darbo mažiausiai, yra ketvirtadienis, parodė darbo paieškos portalo CVbankas.lt atliktos apklausos rezultatai.

Netgi trečdaliui darbuotojų dirbti sunkiausia pirmadienį, dar 26 proc. – penktadienį. Vadinasi, daugiau nei pusei darbuotojų sunkiausia savaitės pradžioje arba pabaigoje. Antradienis sunkiausias 13 proc. apklausos dalyvių, trečiadienis – 7 proc., ketvirtadienis – 9 proc., likusiems sunkiausia dirbti savaitgalį.

Iš apklausos rezultatų matyti, kad darbuotojai nedarbingiausi darbo pabaigoje – jaučiasi pavargę ir nebegali susikaupti (23 proc.). Panaši dalis respondentų jaučiasi nedarbingiausi praėjus kelioms valandoms po pietų, kai apima miegas ir norisi nusnūsti (22 proc.), arba rytą, kai tik ateina į darbą – šiems apklausos dalyviams sunku pradėti dienos darbus (10 proc.). Darbingiausias laikas – prieš pietus. Tokiu metu nedarbingi jaučiasi vos 6 proc. darbuotojų.

Jei neišeina dirbti, dauguma darbo metu skaito naujienas (23 proc.), naršo socialiniuose tinkluose (21 proc.), geria kavą arba arbatą (17 proc.), plepa su kolegomis (16 proc.), žaidžia žaidimus ar išeina pasivaikščioti (po 8 proc.) ar užsiima kitokiais reikalais.