No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Norite, kad darbuotojas dirbtų geriau? Pagirkite jį

Published:
Norite, kad darbuotojas dirbtų geriau? Pagirkite jį

Geros emocijos, teigiamas nusiteikimas svarbus bet kurioje gyvenimo situacijoje, o kai džiaugsminga nuotaika vyrauja darbe, ir dirbti smagiau, ir rezultatai geresni. Itin smagu, kai kas nors už atliktą darbą pagiria, paskatina, atkreipia į tai dėmesį. Ar dažnai darbe sulaukiame pagyrų ir ar patys kitus pagiriame?

9 iš 10–ies darbuotojų sulaukia pagyrų iš kolegų, rodo darbo paieškos portalo CVbankas.lt atliktos apklausos rezultatai. 3 iš jų būna pagiriami ne retkarčiais, o nuolatos.

Darbuotojams itin svarbu vadovo pagyrimai. Netgi 75 proc. CVbankas.lt respondentų teigia, kad kai pagiria vadovas, atsiranda daugiau motyvacijos stengtis, o tai skatina dar geresnius rezultatus. Nors daugumai darbuotojų vadovų geri žodžiai svarbūs ir reikšmingi, yra tam ir prieštaraujančiųjų: apie 16 proc. apklausos dalyvių teigia, kad vertina vadovo išsakytas geras pastabas, tačiau pripažįsta, kad jos didelės reikšmės neturi. Dar beveik dešimtadalis darbuotojų teigia, kad vadovo pagyrimai jiems nereikalingi, nes jie patys žino, kada dirba geriau, o kada – prasčiau.

CVbankas.lt apklausos rezultatai taip pat atskleidė, kad dauguma darbuotojų mėgsta ne tik patys būti giriami, bet ir girti kitus. 87 proc. respondentų teigia, kad būtinai pagiria savo kolegas, jei šie gerai dirba. Dar 8 proc. darbuotojų sako, kad iki šiol apie tai nesusimąstė, bet pagirti reikėtų, nes kai kurie to tikrai verti. Girti už ką kolegų neturi vos apie 5 proc. apklausos dalyvių.

CVbankas.lt informacija