No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Patarimai: kaip greičiau sulaukti darbo pasiūlymų

Published:
Patarimai: kaip greičiau sulaukti darbo pasiūlymų

www.cvbankas.lt sistemoje susikūrėte savo CV, tačiau sulaukiate nedaug darbdavių dėmesio? Pateikiame kelis patarimus, kurie padės Jums sulaukti daugiau CV peržiūrėjimų.

1. Nustatykite savo CV statusą "Aktyvus". Darbdaviai duomenų bazėje mato tik aktyvius CV. Jei po Jūsų CV pavadinimo nurodytas statusas "Nebaigtas", turite jį užbaigti: paspauskite "Koreguoti", užpildykite visus privalomus laukelius ir paspauskite mygtuką "Aktyvuoti". Tuomet statusas "Nebaigtas" pasikeis į "Aktyvus".
2. Užpildykite savo CV kuo išsamiau. Darbdaviai ieško darbuotojų, rūšiuodami CV pagal įvairius kriterijus. Kuo daugiau informacijos nurodysite savo CV, tuo didesnės galimybės, kad darbdaviai ras Jus CVbankas.lt duomenų bazėje.
3. Pridekite nuotrauką prie CV. Nuotrauka yra pirmas dalykas, kuris patraukia darbdavio, naršančio CV sąrašuose, dėmesį. CV su nuotraukomis yra asmeniškesnės.
4. Kandidatuokite į darbo skelbimus. Kandidatuodami į darbo skelbimus, Jūs parodote, kad šiuo metu tikrai ieškote darbo ir domitės šia konkrečia pozicija. Darbdaviai paprastai peržiūri visų kandidatų CV, o dalį jų dažnai išsisaugo ateityje vyksiančioms atrankoms.
5. Iškelkite savo CV į sąrašo viršų. Tai efektyviausias būdas pritraukti darbdavių dėmesį - CV, esantys sąrašo viršuje, peržiūrimi vidutiniškai 7 kartus daugiau! Savo CV iškelti galite prisijungę prie www.cvbankas.lt ir paspaudę mygtuką "Iškelti CV", esantį prie Jūsų CV.