No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

„Philip Morris Lietuva“: geros sąlygos tobulėti motyvuoja ne mažiau nei patrauklūs atlyginimai

Published:
„Philip Morris Lietuva“: geros sąlygos tobulėti motyvuoja ne mažiau nei patrauklūs atlyginimai

Norintiems dirbti Klaipėdos mieste šiuo metu patraukliausias darbdavys yra UAB „Philip Morris Lietuva“, atskleidė darbo portalo CVbankas.lt atliktas patraukliausio darbdavio tyrimas. „Philip Morris Lietuva” fabrikas Lietuvoje gyvuoja jau 20 metų, nemaža dalis darbuotojų dirba penkerius metus ar ilgiau, o vadovai stengiasi, kad darbuotojai būtų patenkinti darbo sąlygomis ir didžiuotųsi savo darboviete.

CVbankas.lt patraukliausio darbdavio tyrimo rezultatai parodė, kad darbuotojus UAB „Philip Morris Lietuva“ labiausiai domina dėl darbo užmokesčio ir karjeros galimybių. Pasak kompanijos žmogiškųjų išteklių vadovės gamybai Rozitos Kučinskienės, organizacijos sėkmę kuria žmonės, todėl dėmesys darbuotojams buvo ir visada išliks kompanijos strateginis prioritetas. Darbuotojams užtikrinamos palankios darbo ir poilsio sąlygos, visi turi lygias galimybes augti ir tobulėti, dalyvaudami įvairiuose projektuose Lietuvoje bei kituose „Philip Morris Lietuva" padaliniuose visame pasaulyje.

Rozita Kučinskienė atkreipia dėmesį, kad darbuotojams įmonėje suteikiamas patrauklus socialinių garantijų paketas: fabriko darbuotojams mokami patrauklūs atlyginimai, kurie yra didesni nei vidutinis atlygis Lietuvoje, darbuotojai gali palankiomis sąlygomis kaupti pensijas, be to, yra apdraudžiami gyvybės draudimu bei draudimu nuo nelaimingų atsititikimų, kompensuojamos sveikatos draudimo, su sportine veikla arba sveikatingumo paslaugomis susijusios išlaidos.
Ieškant naujų darbuotojų, galinčių prisijungti prie jau esamos komandos, UAB „Philip Morris Lietuva“ svarbiausia, kad darbuotojai būtų veržlūs, kūrybingi, nebijotų iššūkių, norėtų tobulėti, mokėtų dirbti komandoje ir siektų geriausių rezultatų. R. Kučinskienės nuomone, techninės žinios yra svarbu, tačiau dar svarbiau yra darbuotojo asmeninės kompetencijos, pavyzdžiui, noras tobulėti. Todėl įmonėje visada atsižvelgiama, kad žmogus būtų orientuotas ne tik į trumpalaikes užduotis, bet būtų pasiryžęs mokytis ir turėtų ilgalaikių tikslų.

Žmogiškųjų išteklių vadovė Rozita Kučinskienė džiaugiasi, kad įmonės darbuotojų kolektyve dirba įvairių kartų, tautų ir patirčių darbuotojų, kurie siekia ne tik geriausių verslo rezultatų, bet ir stengiasi, kad fabrikas būtų geriausia vieta gaminti ir dirbti. Patys darbuotojai vertina vadovų pastangas kurti patrauklią darbovietę: praėjusiais metais atliktoje darbuotojų apklausoje net 89 % darbuotojų pasakė, kad yra labai patenkinti savo darboviete ir net 92 % darbuotojų norėtų ir ateityje dirbti šioje organizacijoje.

CVbankas.lt informacija