No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

„Senukai“ plečia veiklą ir ieško darbuotojų

Published:
„Senukai“ plečia veiklą ir ieško darbuotojų

„Senukai“ plečia veiklą ir šiuo metu darbui Kaune ieško vadybininkų dirbti su prekių lentynų valdymo sistema bei sezoninių ir nuolatinių darbuotojų darbui Logistikos centre Kauno rajone. Per ateinančius kelis mėnesius iš viso planuojama įdarbinti apie 40 darbuotojų.

Prekių lentynų valdymo sistemos specialistai bus atsakingi už prekių išdėstymo planų sudarymą ir periodinį jų koregavimą, taip pat už naujai atidaromų parduotuvių asortimento atrinkimą bei jo išdėstymo prekybos salėje planų rengimą.

Kandidatai į šią poziciją turi turėti aukštąjį išsilavinimą techninėse srityse (pageidautina), pasižymėti loginiu mastymu, mokėti anglų kalbą. Renkantis kandidatus didelis dėmesys bus skiriamas žmogaus atsakomybės jausmui, kruopštumui, norui mokytis.

„Senukų“ logistikos centre darbas siūlomas įvairių pareigybių darbuotojams: prekių krovėjams, atrinkėjams, priėmėjams, transportuotojams bei komplektuotojams.

„Vasara „Senukų“ logistikos centre yra vienas aktyviausių sezonų, todėl didėja ir darbuotojų poreikis. Į kelias dešimtis naujų darbo vietų gali pretenduoti ne tik Kauno, bet ir aplinkinių rajonų gyventojai. Atstumas problemų nesudarys net ir atokiau gyvenantiems – darbuotojai iš nustatytų vietų į darbą ir iš jo vežami įmonės transportu. Šalia terminalo yra įrengta ir aikštelė terminalo darbuotojų transportui“, – teigė UAB „Senukų prekybos centras“ komunikacijos projektų vadovė Laima Petraitytė.