Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „The British School of Vilnius“

Lietuvių kalbos mokytoja (-as)

2200-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „The British School of Vilnius“

Darbo pobūdis

  • Įgyvendinti lietuvių kalbos ir literatūros dalyko ugdymo turinį pagal mokyklos ar mokinio individualų ugdymo planą ir lietuvių kalbos ir literatūros dalyko bendrąsias programas;
  • Suprantamai ir aiškiai, taisyklinga lietuvių kalba perteikti lietuvių kalbos ir literatūros ugdymo turinį;
  • Planuoti ugdomąją veiklą;
  • Vertinti mokinių pasiekimus, stebėti, fiksuoti, analizuoti mokinio asmeninę ūgtį, informuoti apie mokymosi pažangą, pasiekimus mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus) ir mokyklos vadovą;
  • Tobulinti profesines kompetencijas;
  • Dalyvauti ir teikti pasiūlymus kuriant ir įgyvendinant mokyklos strateginį, metinį bei ugdymo planus;
  • Budėti pertraukų ar renginių metu vadovaudamasis budėjimo grafiku.

Reikalavimai

  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Turėti aukštąjį išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją;
  • Sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti kalbos kultūros reikalavimus, lietuvių kalbos ir raštvedybos taisyklių, dokumentų rengimo ir įforminimo tvarkos reikalavimus;
  • Puikūs organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Kūrybiškumas mokant teminę mokymo programą tarptautinėje aplinkoje;
  • Pradinės lietuviškos ugdymo programos išmanymas ir supratimas;
  • Patirtis integruojant iPad ir kitų IT įrenginių naudojimą į mokymąsi;
  • Ne mažesnė nei dvejų metų mokymo patirtis.

Mes siūlome

  • Darbo pradžia Rugpjūčio 21, 2023.;
  • Darbas naujai atidarytame pastate Vilniaus miesto inovacijų pramonės parke - Vismaliukų g. 34, Vilnius;
  • Kompetentingą atlyginimą;
  • Galimybę dirbti 0,5 etato;
  • Galimybę tobulinti pedagogo kvalifikaciją;
  • Privatų sveikatos draudimą;
  • Maršrutinį autobusą darbuotojams (pagal poreikį).

Atlyginimas

2200-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

The British School of Vilnius is the first choice for families seeking a British education with its ethos and values. The school is located in a stunning area of the city and is part of a brand new development with views overlooking the forest.
In the current phase, BSV is offering places for children from Pre-Nursery to Year 11 with the first cohort of student taking their IGCSE exams in 2025.
Based around the National Curriculum for England, the school aims to deliver progressive results across the breadth of the curriculum.
informacija apie UAB „The British School of Vilnius“
3797 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2267 €
25% uždirba 2267-4213 €
25% uždirba 4213-4809 €
25% uždirba nuo 4809 €