UAB „MEDEXY“ offers job:

UAB „MEDEXY“

2005 m. įkurta UAB „Medexy“ specializuojasi aukštos kokybės dermatokosmetinių priemonių bei natūralios kosmetikos, skirtos jautrios, probleminės bei sveikos odos ir plaukų priežiūrai.
Ieškome naujo komandos nario! Profesionali dermatokosmetika, kosmetologiniai aparatai, seminarai, parodos – tai ne tik mūsų darbo dalis, bet ir gyvenimo būdas. Dirbame daugiau nei su 10 skirtingų prekės ženklų: Sesderma, Noon, Keenwell, Zarqa, HD, EunSung, Inika, Exquisite, Therme, Benemedo. Bendradarbiaujame su kosmetologais, dermatologais, klinikomis bei vaistinėmis. Apie kelis pagrindinius mūsų partnerius plačiau:
SESDERMA
Viena pirmųjų kompanijų, pradėjusių taikyti nanotechnologijas savo dermatokosmetikos produktų gamyboje, ir kurių dėka veikliosios medžiagos efektyviau ir greičiau pasiekia net giliausius odos sluoksnius!
NOON Aesthetics
Itin pažangus dermatokosmetikos gamintojas, kuris pritaikė inovatyvią DermShield technologiją savo gaminamuose produktuose. Šios patentuotos technologijos dėka, NOON kosmetikos produktuose naudojamos itin aukštos veikliųjų medžiagų koncentracijos.
EunSung
Tai lyderiu tapęs medicininės estetikos įrangos gamintojas, pasitelkiantis moderniausias technologijas, užtikrinančias novatoriškų ir kokybiškų produktų gamybą. Šių aparatų pagalba, mūsų partneriai kosmetologai, savo klientams gali pasiūlyti itin veiksmingas aparatines, kosmetologines procedūras.

Company job ads