Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARDARIKAS“
More about company »

Muitinės tarpininko atstovas

Klaipėda - UAB „ARDARIKAS“

Darbo pobūdis

Jei esi lankstus (-i), komandiškas (-a) ir nori tobulėti savo srityje, kviečiame prisijungti muitinės tarpininkų komandos!
Administruoti muitinės dokumentus,atstovauti klientą muitinėje,užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą įmonės klientams,spręsti iškilusias problemas,bendravimas su klientais.

Reikalavimai

Galiojantis muitinės tarpininko atstovo pažymėjimas (privalumas); darbo patirtis(privalumas); rusų ir anglų k. žinios; darbo patirtis su AVILDA, MDAS, NCTS, KIPIS, TRACES(privalumas); kompiuterinis raštingumas; vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Gerą darbo atmosferą,kvalifikacijos kėlimo galimybes bei karjeros perspektyvas, konkurencingą darbo užmokestį.

Pagrindinė įmonės veikla jūrinių konteinerių pervežimas sausumos transportu ,muitinės tarpininko paslaugos,importas/eksportas uoste, krovos darbai, sandėliavimas , atstovavimas uoste, jūrinių konteinerių gabenimas į Rusija, Baltarusija, Ukraina.
Informacija apie UAB „ARDARIKAS“
934 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Tomas Daugėla