Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BGC service“
More about company »

Prekių surinkėja (as) sandėlyje

Vilnius - UAB „BGC service“

Darbo pobūdis

Reikalingas sandėlio darbuotojas (-a), vaisių ir daržovių sandelyje pastoviam darbui;
Užsakymų atrinkimas ir sukomplektavimas, perrinkimas, tvarkos palaikymas sandėlyje.

Reikalavimai

Gera fizinė sveikata, tvarkingumas, greita orentacija, kruopštumas, atidumas;
Slenkantis grafikas.

Mes jums siūlome

Siūlome pastovų darbą, V.A.Graičiūno g. 32D;

Lietuvos įmonė UAB BGC SERVICE šviežių vaisių ir daržovių importo - eksporto įmonė , kurios pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba šviežiais vaisiais ir daržovėmis.

Dėl išsamesnės informacijos skambinti:
Informacija apie UAB „BGC service“
706 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
Vadovas: LIGITA LEVICKIENĖ