UAB „Mikludava“

Šildymo kondicionavimo sistemų montuotojas (galime apmokinti)

1000-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Mikludava“

Darbo pobūdis

  • Šilumos siurblių montavimas ir priežiūra
  • Šildymo sistemų diegimas
  • Oro kondicionierių montavimas ir techninė priežiūra
  • Vėdinimo sistemų įrengimas ir priežiūra
  • Darbas individualiuose namuose, užtikrinant aukštą darbų kokybę ir klientų pasitenkinimą

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis dirbant statybų srityje
  • Darbo patirtis ŠVOK sistemų montavimo srityje būtų privalumas
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Atsakingumas, kruopštumas ir dėmesingumas detalėms
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Mes siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą, atitinkantį jūsų kvalifikaciją ir darbo patirtį
  • Visas socialines garantijas
  • Darbo vietą stabilioje ir augančioje įmonėje
  • Profesinio tobulėjimo galimybes
  • Draugišką ir profesionalią komandą

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. į rankas

Esame šildymo ir vėdinimo įrangos prekyba bei montavimu užsiimanti įmonė.
Šiuo metu plečiame veiklą ir ieškome naujų komandos narių. Jeigu esi motyvuotas, atsakingas ir kūrybingas, kviečiame prisijungti prie mūsų.
informacija apie UAB „Mikludava“
1516 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1203 €
25% uždirba 1203-1389 €
25% uždirba 1389-1697 €
25% uždirba nuo 1697 €