Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Sveikatos centras ,,Energetikas"
More about company »

SOCIALINIS DARBUOTOJAS (-A)

Nuo 550 Eur
Palanga - UAB Sveikatos centras ,,Energetikas"

Darbo pobūdis

Grupinės ir individualios klientų konsultacijos.
Seminarų, paskaitų vedimas, renginių organizavimas.

Reikalavimai

Atitinkamas išsilavinimas, ne mažesnė kaip 2 m. panašaus darbo patirtis, kompiuterinis raštingumas, iniciatyvumas, noras tobulėti.

Privalumai:
Užsienio kalbų mokėjimas

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
Konkurencingą bei kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį;
Visas socialines garantijas;
Galimybę kilti karjeros laiptais;
Esant poreikiui galime suteikti apgyvendinimą;
Nuolaidą maitinimui.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Nuo 550 Eur atskaičius mokesčius

Sveikatos centras ,,Energetikas" - tai viena geriausių Lietuvos sanatorijų, teikianto sveikatinimo paslaugas Lietuvos ir kitų šalių gyventojams. Mes plečiame savo veiklą ir kviečiame Jus prisijungti prie vis didėjančio mūsų kolektyvo.
Informacija apie UAB Sveikatos centras ,,Energetikas"
868 €
Vid. atlyginimas bruto
113
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 527 €
25% uždirba 527-764 €
25% uždirba 764-1015 €
25% uždirba nuo 1015 €
Vadovas: Gintautė Matulevičiūtė