UAB „Vilniaus namai“

Statybos darbų vadovas

Nuo 2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Vilniaus namai“

Darbo pobūdis

UAB "Vilniaus namai" ieško statybos darbų vadovo

Darbuotojo pareigos ir atsakomybė:
  • darbų organizavimas, reikiamos kokybės užtikrinimas
  • medžiagų ir mechanizmų poreikio planavimas ir užtikrinimas
  • dokumentacijos ruošimas

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • atsakingumas
  • greitas reagavimas į situaciją ir sprendimų priėmimas
  • darbų planavimo, organizavimo įgūdžiai
  • vairuotojo pažymėjimas
  • darbo patirtis ir/arba specialiųjų statybos darbų vadovo atestatas būtų privalumas

Įmonė siūlo

Siūlome:
  • Darbų vykdymui reikalingas darbo priemones ir įrankius
  • Konkurencingą atlyginimą
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus
  • Galimybę tapti įmonės partneriu

Atlyginimas

Nuo 2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Vilniaus namai“ – nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovė Lietuvoje, sėkmingai įgyvendinanti išskirtinius nekilnojamojo turto projektus.

2006 metais pradėjusi veiklą, įmonė nuosekliai dirba nekilnojamo turto vystyme bei individualių namų statybos srityje. Bendrovę vienija ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai puikiai išmanantys kiekvieną savo darbo detalę.

Projektuojame ir įrengiame namus iki raktų pagal individualius užsakymus.

Atliekame šiuos darbus .:

Atliekame žemės darbus;
Įrengiame pamatus;
Įrengiame inžinerinius tinklus;
Atliekame mūro darbus;
Statome ir montuojame visas konstrukcijas;
Dengiame stogus įvairių tipų dangomis;
Atliekame pilną išorės ir vidaus apdailą;
Projektuojame ir įrengiame interjerą.
informacija apie UAB „Vilniaus namai“
1220 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.