Stiklo konstrukcijų montuotojas

2300-3800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Stiklita“

Darbo pobūdis

Stiklo konstrukcijų, pertvarų montavimas.
Stiprus noras tapti meistru, arba - pakankama patirtis pameistrių profesinio meistriškumo ugdymui,
Kokybiškas darbų atlikimas, atsižvelgiant į brėžinius, naudojantis įrankiais bei patirtimi, kolegų atliekamų darbų kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Privaloma panašaus darbo patirtis (stiklo konstrukcijų, berėmių, aliuminio pertvarų montavime);
Sugebėjimas skaityti brėžinius;
Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek su komanda;
Organizaciniai įgūdžiai bei gebėjimas deleguoti užduotis komandos nariams;
Mokėti atlikti įvairaus sudėtingumo užduotis, numatyti kritines situacijas;
Tvarkos palaikymas, įrankių priežiūra;
Vairuotojo pažymėjimas, gera fizinė sveikata;
Pagarbus elgesys su kolegomis bei klientais, darbo kultūros supratimas.

Pirmenybė teikiama

Turintiems aukštalipio pažymėjimą, stiprią motyvaciją mokytis bei tobulėti

Įdomų, dinamišką darbą, patyrusius kolegas, iš kurių bus galima mokytis, karjeros galimybes.

Atlyginimas

2300-3800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokami priedai už kokybiškai ir laiku atliktą darbą

UAB „Stiklita“

UAB „Stiklita“ – kūrybiška bei inovatyvi įmonė, siūlanti platų stiklo apdirbimo paslaugų spektrą, žinoma rinkoje jau 28 metus. Mūsų paslaugos ne tik atitiks užsakovų poreikius, bet ir praturtins interjerą bei įgyvendins architektūrinius projektus. Mes specializuojamės tiek interjero, tiek eksterjero sprendimuose ir turime unikalią galimybę pristatyti rinkai naujoviškus produktus.
Todėl ieškome į komandą dinamiškų, iniciatyvių žmonių , kurie sugeba generuoti idėjas ir paversti jas produktu klientams.
See all ads of this company (5)
informacija apie UAB „Stiklita“
2145 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
141
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1689 €
25% uždirba 1689-2086 €
25% uždirba 2086-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €