Stiklo paketų gamybos darbuotojas

1600-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Stiklorama“

Darbo pobūdis

UAB Stiklorama kviečia prisijungti prie augančio kolektyvo gamybinėje įmonėje!
Mūsų darbuotojai raižo stiklą, apdirba kraštines, lanksto rėmelius, surenka paketus ir supakuoja.

Neturi patirties?! Nebėda - kompetetingi vadovai, bei draugiški komandos nariai
Tau padės visko išmokti ir įsilieti į komandos gretas.

Darbas viena pamaina I-V nuo 7:00 iki 18:00 val. Savaitgaliai laisvi!!!
Įmonė randasi Šumsko pl. 83, Vilniaus r. Didžiasalis
Platesnė informacija telefonu +370 68900611

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas
  • Komukibalumas
  • Energingumas
  • Noras tobulėti

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Kiti privalumai

Įmonės šventės ir sveikinimai gimtadienių proga Darbo apranga ir visos reikalingos darbo priemonės

Atlyginimas

1600-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Siūlomas darbo užmokestis 1600 Eur ant popieriaus, bandomuoju laikotarpiu. Darbą išmokus -skiriami motyvaciniai priedai nuo rezultatų.

UAB „Stiklorama“

UAB Stiklorama užsiima stiklo paketų gamyba. Kompanija buvo įkurta 2010 m. direktoriaus Rimo Dainio.
Mūsų veikla visuomet remiasi klientų poreikiais ir naujais technologiniais sprendimais, todėl įmonė siekia derinti naujoves su patirtimi, į komandą suburdama jaunus ir kvalifikuotus darbuotojus.
informacija apie UAB „Stiklorama“
2636 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Revenue 2023 y.