Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Malmar Lithuania“

SUVIRINTOJAS (darbas Klaipėdos LEZ)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Kretinga, Gargždai - UAB „Malmar Lithuania“

Darbo pobūdis

Belgų kapitalo tarptautinė bendrovė, gaminanti detales Volvo, Scania, CAT, Komatsu užsakovams, vykdo plėtrą Klaipėdoje ir ieško naujų komandos narių - suvirintojų MIG ir MAG būdu.

  • Nesudėtingi detalių suvirinimo darbai;
  • Darbas su suvirinimo įranga (pusautomačiu);
  • Suvirinimo darbai pagal pateiktus brėžinius;
  • Tvarkos darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai

  • Profesinės krypties išsilavinimas, suvirintojo kvalifikacija;
  • Suvirintojo darbo patirtis (didelis privalumas);
  • Mokėjimas skaityti brėžinius (didelis privalumas);
  • Atsakingumas ir atidumas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą ir laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Geras ir saugias darbo sąlygas;
  • Tolygiai slenkantį darbo grafiką (2 dieninės + 2 naktinės, 4 laisvos dienos).
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (nuo pirmosios darbo dienos);
  • Draugišką komandą ir geranoriškus kolegas.
  • Darbo vieta Klaipėdos mieste.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Lauku mokamas atlygis, apmokamos pietų pertraukos, darbo rūbai

MALMAR – a manufacturing group with headquarters based in Belgium, specialized into manufacturing of metal parts and assemblies for commercial vehicles and off-road equipment since 1947. MALMAR has two production plants in the Baltics, one in Latvia (Ventspils) and one in Lithuania (Klaipėda). More about the company
informacija apie UAB „Malmar Lithuania“
1782 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1520 €
25% uždirba 1520-1706 €
25% uždirba 1706-1860 €
25% uždirba nuo 1860 €