UAB „Tinklita“ offers job:

UAB „Tinklita“

UAB „Tinklita“ – tai specializuota vandentvarkos įmonė, vykdanti lauko inžinerinių tinklų tiesimo darbus. Tai perspektyvi, sparčiai auganti ir jau turinti kompetetingą inžinerinį personalą kompanija. Įmonės personalas tai darbuotojai, turintys ilgametę darbo patirtį, kurie nesudėtingai išsprendžia sudėtingas statybos strategijos ir valdymo situacijas.

Mūsų kompanijos pagrindinis tikslas – aukštos kokybės paslaugos ir patenkintas Užsakovas. Visas jėgas kompanija skiria naujų technologijų diegimui ir panaudojimui savo darbuose. Mes skiriame daug resursų ir laiko inovacijų diegimui ir darbuotojų mokymui.

Mūsų siekiamybė – tapti viena labiausiai pripažintų specializuotų įmonių Lietuvoje, įsitvirtinti rinkoje, kaip pažangios, patikimos, į darbų kokybę orientuotos bei socialiai atsakingos įmonės vardą Lietuvoje.

Mūsų atliekamų darbų kokybės garantas yra Statybos produkcijos sertifikavimo centro išduotas įmonės kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę būti ypatingo statinio statybos rangovu.

Savo darbe taip pat vadovaujamės socialiai atsakingų įmonių principais ir esame įdiegę kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą pagal ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 standartus.

UAB “Tinklita” kompleksiškai atlieka inžinerinių tinklų, t.y. lauko vandentiekio, buitinių ir lietaus nuotekų tinklų įrengimo darbus.

UAB „Tinklita“ vykdo lauko inžinerinių tinklų tiesimo darbus:

Vandentiekio skirstomieji tinklai
Buitinių nuotekų tinklai
Lietaus nuotekų tinklai
Kiti inžineriniai priklausiniai:
Siurblinės
Valymo įrenginiai
Kameros ir šuliniai
Naftos produktų gaudyklės
Riebalų surinktuvai/atskirtuvai
Priešgaisriniai rezervuarai
horizontalaus valdomo gręžimo darbai;
plieninių dėklų įrengimas;

Kodėl UAB „Tinklita“:

Mums svarbus yra kiekvienas žmogus: nuo darbuotojo iki Užsakovo.
Pas mus dirba specialistai, nevengiantys sudėtingų užduočių, randantys novatoriškus ir kūrybiškus sprendimus, užtikrinančius maksimalią naudą Užsakovui.
Mes siūlome optimaliausius darbų atlikimo variantus;
Mes darbus atliekame laiku – griežtai pagal grafiką;
Darbui naudojame tik aukščiausios klasės sertifikuotas medžiagas;
Mes perimame Užsakovo statybos rūpesčius į savo rankas.
Statybos darbų vykdymą laiku užtikrina racionalus darbų organizavimas, modernus transporto ir statybinių mechanizmų parkas.

Vandentiekio ir nuotekų tinklų statyba ir rekonstrukcija

Mes lauko inžinerinių tinklų montavimo darbus atliekame tiek tradiciniu – atviru montavimo būdu, tiek uždaru būdu.

Tinklų montavimui uždaru būdu naudojame modernią betranšėję įrangą: horizontaliai valdomo gręžimo įranga bei ypatingo tikslumo gręžimo-stūmimo įranga. Ši įranga leidžia atlikti darbus neardant kelių ar žaliųjų plotų, iki minimumo sumažinant žalą aplinkai bei beveik netrikdant kasdienės aplinkinių veiklos.

Vandentiekio ir nuotekų tinklus mes montuojame pilnai su visais sistemai priklausančiais inžineriniais statiniais: šuliniai, kameros, siurblinės ar kt.

Taip pat atliekame inžinerinių tinklų iškėlimo tinklų trasoje darbus, vykdome aplinkos atstatymo darbus.

Company job ads