Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARV-Auto“

Vairavimo instruktorius (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ARV-Auto“

Darbo pobūdis

Mes siūlome vairavimo instruktorių mokymus, bei garantuotą darbą po mokymų!
Laisvas darbo vietas šiuo metu galime pasiūlyti - Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Alytuje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 3 metų vairavimo patirtį (B kategorija).
  • Aukštąjį išsilavinimą (gali būti koleginis).

Mes jums siūlome

  • Mokymus ir praktiką įgyjant vairavimo instruktoriaus darbui reikalingą licenciją;
  • Įmonės automobilį bei visas reikalingas darbui priemones;
  • Teisingą atlygį, priklausantį nuo išdirbtų valandų skaičiaus.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Vairavimo mokykla
informacija apie UAB „ARV-Auto“
979 €
Vid. atlyginimas bruto
117
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 811 €
25% uždirba 811-988 €
25% uždirba 988-1188 €
25% uždirba nuo 1188 €