Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „KALARA“

Vairuotojas - ekspeditorius

1200-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „KALARA“

Darbo pobūdis

Maisto produktų pasikrovimas, pristatymas viešbučiams, kavinėms, restoranams.
Prekių klientams pristatymo kontrolė, darbas Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • kategorija B
  • vairavimo stažas daugiau, kaip 3metai;
  • vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • panašaus darbo pobūdis - privalumas;
  • fizinis pasirengimas;
  • lankstumas, sąžiningumas, atsakingumas;
  • lietuvių kalbos žinios;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Kelionė į/iš darbo įmonės automobiliu (Vilniaus mieste).
Pilnas socialines garantijas, priedus, motyvuotą ir laiku mokamą atlyginimą, draugiškišą kolektyvą.

Atlyginimas

1200-1700 €/mėn. į rankas

Didmeninė prekyba maisto produktais Horeca srityje. Informacija pasiteravimui tel.
informacija apie UAB „KALARA“
2419 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.