Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltijos metalo laužas“

Vairuotojas metalo supirktuvėje

800-1000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Baltijos metalo laužas“

Darbo pobūdis

Metalo laužo surinkimas Panevėžyje bei Panevėžio rajone.
Nuolatinė sunkiasvorio transporto priežiūra.

Darbo laikas nuo 8:00 - 17:00

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingas požiūris į darbą.
Pavestų užduočių vykdymas.
C, CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
95 kodas.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Baltijos Metalo Laužas“ siekia sumažinti į aplinką išmetamų teršalų kiekį, kuo efektyviau išnaudoti metalų laužo paruošimo galimybes jo panaudojimo antriniam perdirbimui. Superkame ir tvarkome bet kokių gabaritų metalo laužą, įvairius metalinius įrengimus, įrenginius ar jų sudedamąsias dalis, kabelius, konstrukcijas ne tik savo aikštelėse, bet ir klientų nurodytoje vietoje. Ūkinės veiklos metu besikaupiančio metalų laužo surinkimui siūlome savo konteinerius, kuriuos sutartu laiku keičiame. Atliekos surenkamos, saugojamos ir rūšiuojamos taip, kad nekeltų pavojaus žmonių sveikatai ir aplinkai. Sutvarkytą metalo laužą ir atliekas parduodame Lietuvos perdirbėjams, eksportuojame į užsienį.
informacija apie UAB „Baltijos metalo laužas“
1483 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.