Vamzdynų priežiūros specialistas - technikas

1500 €/mėn. Į rankas
Kretinga, Gargždai, Palanga - MB „Biostera“

Darbo pobūdis

Nebijai iššūkių ir nori įgyti naujos patirties? Turime tau pasiūlymą!
Siūlome vamzdynu priežiūros specialisto-techniko darbą.
Būsi atsakingas už:
  • Vamzdynu plovimą aukštu slėgiu,
  • Vamzdynu TV diagnostikos atlikimą spec. kameromis,
  • Defektų radimą ir jų apibūdinimą,
  • Nuotekų užsikimšimų ir avarijų šalinimą.

Darbas komandoje ir individualiai.
Visa įranga sumontuota autobusiukuose.
Darbą pradedame ir baigiame Kretingoje.

Reikalavimai darbuotojui

B Kategorijos vairuotojo pažymėjimas,
Darbo ir laiko planavimas,
Kruopštumas,
Atsakingumas,
Žinios darbui su kompiuteriu ir el. technologijomis,
Santechniko žinios ir patirtis privalumas,
Be patirties apmokome.

Priedai už gerus darbo rezultatus.

Papildoma informacija +37067528027

Atlyginimas

1500 €/mėn. į rankas
Priedai už gerus darbo rezultatus

MB „Biostera“

Asenizacijos paslaugos:

  • Visų tipų, bei dydžių nuotekų valymo įrenginių aptarnavimas ir priežiūra ( August ir ko, Traidenis, Feliksnavis, Buiteka, Švaistė, Biomax, VHtech, Autoplast )
  • Gyvenamūjų namų kvartalų valymo įrenginių priežiūra.
  • Laboratoriniai nuotekų tyrimai
  • Nuotekų valymo įrenginių paleidimo ir derinimo darbai
  • Skubus valymo įrenginių gedimų ir trikdžių šalinimas
  • Įrenginių plovimo ir užpildymo vandeniu paslauga
  • Veikliojo dumblo (bakterijų) papildymas
  • Orapūčių remontas
  • Nuotekų siurblinių ir siurblių aptarnavimas ir remontas
  • Sudarome ilgalaikes sutartis dėl nuotekų valymo įrenginių aptarnavimo, bei priežiūros

Skubi avarinė tarnyba siūlo šias paslaugas:
  • Įvairių diametrų kanalizacijos, lietaus kanalizacijos ir drenažo vamzdžių plovimą ir atkimšimą,
  • Vamzdynų TV diagnostika (kamerų pagalba išsiaiškiname vamzdynų būklę, užsikimšimo priežastis ir t.t.),
  • Nuotekų išvežimą iš apsemtų patalpų, talpų ar valymo įrenginių,
  • Smulkūs santechnikos darbai.

Plauname vamzdynus ir žiemą iki -20 šalčio.

Avarinės tarnybos automobilis aprūpintas:
  • Hidrodinamine vamzdynu plovimo įranga,
  • Elektriniais gyvatukais,
  • Galingu benzininiu siurbliu,
  • El. generatoriumi,
  • TV diagnostikos įranga

Kodėl mes? Turime ilgametę patirtį šioje srityje. Turime visą reikalingą technika ir įrengimus pašalinti net sudėtingiausias avarijas. Atsivežame savo vandenį, turime el. generatorius, todėl klientui nekelsime papildomų problemų.
informacija apie MB „Biostera“
6
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2023 m.