Virėja (-as)

6-8 €/val. Į rankas
Приймаємо українців
Kėdainiai - Arvydo Petrulio įmonė

Darbo pobūdis

Virėjos (o) pareigoms užimti:

  • Patiekalų ir pusgaminių ruošimas pagal patvirtintus receptus, technologines korteles
  • Darbas su virtuvės įranga ir jos priežiūra;
  • Darbo vietos švaros ir tvarkos palaikymas;
  • Neturinčius patirties apmokysime darbo vietoje.

(Slenkantį darbo grafikas)

Atlyginimas NUO 6 Eur/val į rankas. Tiesiogiai priklauso nuo turimos patirties ir gebėjimų.

Vyr. Virėjos (o) pareigoms užimti:

  • Sudaryti ir tobulinti meniu atsižvelgiant į rinkos pokyčius;
  • Meniu sudarymas renginiams ir pobūviams;
  • Kalkuliacinių ir technologinių kortelių sudarymas;
  • Atsakomybė už virtuvės darbą ir už virtuvės darbuotojus;
  • Virtuvės darbuotojų darbo organizavimas;
  • Tiekėjų paieška ir atranka;
  • Prekių užsakymas ir realizacijos terminų kontroliavimas;
  • Virtuvės įrengimų priežiūra.

Atlyginimas NUO 7-8 Eur/val į rankas. Tiesiogiai priklauso nuo turimos patirties, prisiimamų atsakomybių ir rezultatų.

Reikalavimai darbuotojui

Virėjas:
  • Darbo virtuvėje patirtis privalumas, bet be patirties apmokysime darbo vietoje;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Prioritetas kokybei, ne kiekybei.

Vyr. virėjas
  • Darbo patirtis virtuvės šefo pareigose;
  • Dirbas kompiuteriu;
  • Vadovavimo įgūdžiai;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje, motyvuoti kolektyvą;
  • Atsakingumas, darbštumas, punktualumas, organizuotumas, lankstumas;

  • Siūlome nemonotonišką darbą su banketais ir restorano svečiais.
  • Kūrybos laisvę virtuvėje;
  • Lanksčius darbo santykius;
  • Didmiesčiams konkurencingą atlygį;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo salygas;
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

6-8 €/val. į rankas
Atlyginiamas priklauso nuo turimos patirties, gebėjimų ir prisimamų atsakomybių.

Arvydo Petrulio įmonė

3 žvaigždučių viešbutis ir restoranas "Grėjaus namas", tai viena populiariausių vietų Kėdainiuose.
informacija apie Arvydo Petrulio įmonė
1492 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.